Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04. maj
10:00
Esbjerg fB (1)
Spangsbjerg IF
U8 Drenge A (2016) 5:5 - Forår 2024 Pulje 101
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Esbjerg fB
BV Oksbøl (1)
U8 Drenge C2 (2016) 5:5 - Forår 2024 Pulje 122
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Sønderris SK (2)
Esbjerg fB (2)
U6 Drenge (2018) 3:3 - 5. maj Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Sønderris SK (1)
Esbjerg fB (3)
U6 Drenge (2018) 3:3 - 5. maj Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:15
Esbjerg fB (1)
Varde IF (1)
U6 Drenge (2018) 3:3 - 5. maj Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:15
Sønderris SK (3)
Varde IF (2)
U6 Drenge (2018) 3:3 - 5. maj Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:30
Varde IF (1)
Sønderris SK (1)
U6 Drenge (2018) 3:3 - 5. maj Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:30
Sønderris SK (2)
Esbjerg fB (1)
U6 Drenge (2018) 3:3 - 5. maj Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:45
Esbjerg fB (2)
Sønderris SK (3)
U6 Drenge (2018) 3:3 - 5. maj Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:45
Esbjerg fB (3)
Varde IF (2)
U6 Drenge (2018) 3:3 - 5. maj Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Sønderris SK (2)
Esbjerg fB (3)
U6 Drenge (2018) 3:3 - 5. maj Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Sønderris SK (1)
Esbjerg fB (2)
U6 Drenge (2018) 3:3 - 5. maj Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
Esbjerg fB (1)
Varde IF (2)
U6 Drenge (2018) 3:3 - 5. maj Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
Sønderris SK (3)
Varde IF (1)
U6 Drenge (2018) 3:3 - 5. maj Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:30
Esbjerg fB
Helle FC
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 564
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:30
Esbjerg fB
Oversidder
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 663
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
Esbjerg fB
Ravsted UI
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 45
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Esbjerg fB
Oversidder
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:00
Esbjerg fB
Askov/Læborg
U9 Drenge A (2015) 5:5 - Forår 2024 Pulje 122
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
Esbjerg fB
Outrup B
U11 Drenge C1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 321
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Esbjerg fB
Ribe BK
U12 Drenge A2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 336
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Esbjerg fB
Sønderris SK (2)
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Forår 2024 Pulje 111
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Esbjerg fB
Sønderris SK
U9 Drenge C1 (2015) 5:5 - Forår 2024 Pulje 145
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
Esbjerg fB
Ølgod IF
U10 Drenge C2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 188
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:30
Esbjerg fB
Tjæreborg IF
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 643
|
|||||||||||||||||||
20. maj
12:00
Esbjerg fB
Vejen SF
U9 Drenge A (2015) 5:5 - Forår 2024 Pulje 122
|
|||||||||||||||||||
22. maj
17:30
Esbjerg fB (1)
Varde IF (3)
Intro til 5:5 U7 Drenge 22. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
22. maj
17:30
Esbjerg fB (2)
Varde IF (4)
Intro til 5:5 U7 Drenge 22. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
22. maj
17:30
Varde IF
Sønderris SK
Intro til 8:8 U10 Drenge A (22. maj) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Varde IF (3)
Esbjerg fB (2)
Intro til 5:5 U7 Drenge 22. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Varde IF (4)
Esbjerg fB (1)
Intro til 5:5 U7 Drenge 22. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Esbjerg fB
Hjerting IF (2)
U9 Drenge B (2015) 5:5 - Forår 2024 Pulje 131
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:10
Sønderris SK
Esbjerg fB
Intro til 8:8 U10 Drenge A (22. maj) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:50
Esbjerg fB
Varde IF
Intro til 8:8 U10 Drenge A (22. maj) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Esbjerg fB (1)
Sønderris SK
U8 Drenge A (2016) 5:5 - Forår 2024 Pulje 101
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
Esbjerg fB
Ribe BK
U12 Drenge B (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 344
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:30
Esbjerg fB
Næsbjerg RUI
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 663
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Esbjerg fB
Helle FC
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Forår 2024 Pulje 111
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Esbjerg fB
Fanø B
U8 Drenge C2 (2016) 5:5 - Forår 2024 Pulje 122
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:00
Esbjerg fB
Hjerting IF
U11 Drenge C1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 321
|